top of page
  • Foto van schrijverGaël van Aalbeke Sport

3 blijvers in de huidige kern!

23-1-2023

Geschreven door Gael AgnerayNaast onze 10 spelers die bijgetekend hebben en 4 eerdere transfers met Axel Lavaert, Quentin Samain, Aurelien Verzele en Xavier Berthe hebben we ook het genoegen om 3 blijvers aan te kondigen vandaag. Zo zijn we dus zeker van 17 kernspelers tot nu toe voor volgend seizoen 2023-2024.


De eerste in de rij is onze langst dienende speler in Aalbeke Sport. Samuel Provoost is zo bezig aan zijn 6de seizoen bij de Blauw witten. Hij promoveerde in 2018-2019 samen met de club naar 3de provinciale en hoopt ook op het einde van dit seizoen hetzelfde mee te maken naar 2de provinciale. Samuel speelt op 2 maar kan ook uitgespeeld worden centraal achterin waar hij dit meermaals bewezen heeft over de seizoenen heen. We zijn dan ook uitermate tevreden dat hij voor een verlengd verblijf kiest ondanks de aanbiedingen van andere clubs.

"Samuel zijn verhaal is quasi uniek binnen de club. Het was dan ook een prioriteit voor ons om hem te houden naar de komende seizoenen toe zelf. Een speler tekent hier bij ons telkens voor een jaar maar Samuel is ons al 6 seizoenen trouw, wij willen hem ook dat vertrouwen geven om samen met ons te groeien hopelijk in 2de provinciale." zegt Gael Agneray


De volgende speler is Robbert Vanhuyse. Opnieuw intussen een ancien binnen de club. Robbert is bezig aan zijn 3de seizoen bij de Blauwe Uilen. Robbert kwam over van SV Wevelgem City en in de jeugd doorliep hij de jeugdreeksen van KV Kortrijk. Robbert is een vaste waarde in verdediging zelf kapitein geweest ook van onze ploeg. Ondanks interesse uit ploegen uit de reeks kiest Robbert tot ons groot genoegen om ook nog zeker een seizoen te blijven bij de Blauwe Uilen!

"Dit is opnieuw een overwinning voor onze club. Aalbeke Sport is een familiale club met ambities en dat weerspiegelt zich o.a. met spelers zoals Robbert. Met Robbert kan je naar de oorlog en dat heeft hij meermaals bewezen ook. Hij is een speler voor de groep, zowel op als naast het veld." zegt Gael Agneray


And last but not least... Onze huidige kapitein al voor 2 seizoenen, Cedric Cappelaere zal ook nog een seizoen bij doen! Cedric wordt dit jaar 40 maar weet niet van ophouden! ;-) Hij is dit jaar uitmuntend in de verdediging samen met zowel Robbert Vanhuyse als Evert Dejans vormt hij het hart van onze verdediging die ook met 20 doelpunten tegen de minst gepasseerde is. Hiervoor uiteraard ook credits aan de andere flankverdedigers en onze doelman Thijs Debuyck. Cedric kwam in het seizoen 2021-2022 aan bij de club toen voor een seizoen maar voelt zich thuis in het Uilennest en doet er dus nog een seizoen bij!

"Cedric is een warme persoon die de groep op sleeptouw neemt en met zijn ervaring de rust kan bewaren. Met die rust kunnen de jongere spelers beter spelen en dit resulteert ook in de beste defensie dit seizoen. We zijn hoe dan ook blij dat we Cedric nog een jaartje kunnen motiveren om samen met ons hopelijk op het einde van het seizoen de beker in de lucht te heffen en samen het avontuur in 2de provinciale aangaan." zegt Gael Agneray


#thefutureisnow

334 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven
bottom of page