top of page
  • Foto van schrijverGaël van Aalbeke Sport

5 contractverlengingen voor het seizoen 2024-2025!

19-12-2023

Geschreven door Gael Agneray


En toen waren ze al met 10. Maar liefst 10 spelers die hun handtekening plaatsen voor een extra seizoen in onze 056 Arena. Na het bijtekenen van Jordan Cossart, Taybi & Sabri Bensalem, Arno Leman & Edgar Dehaene was het nu de beurt aan een aantal andere spelers om hun gesprek te voeren met de sportieve cel van de club.De eerste in de rij is onze doelman dit jaar goed voor 7 clean sheets in 15 wedstrijden. Thijs Debuyck kwam vorig seizoen al over van intussen reeksgenoot en tweede in de stand KSK Geluwe. Vorig jaar kon thijs 5 keer de netten schoon houden in de competitie, hij doet nu dus al beter dankzij ook zijn medegenoten in de verdediging.Vervolgens heeft ook Lorenzo Mauceri bijgetekend tot juni 2025. Goed voor 2 doelpunten afgelopen weekend (3-3 gelijkspel in Ledegem) zit onze "Lorre" nu aan 7 goals dit seizoen, hij is dus een doelpunt verwijderd van zijn aantal vorig seizoen. In zijn 1ste seizoen kon Lorenzo 12 keer de weg naar de netten vinden in 18 wedstrijden. Daarvoor speelde hij bij KSV Moorsele waarin hij in het seizoen 2019-202 maar liefst 26 goals maakte in 27 wedstrijden.Ook gisteren werd het een succesvolle avond, nog maar net bij de Blauwe Uilen maar toch al goed ingenesteldheid in het team blifjt ook dus Quentin Samain die vorig seizoen overkwam van 1ste provincialer KFC Moen. Quentin moest afgelopen weekend zijn schorsing uitzitten maar staat anders telkens in de basiself van Cedric Renard & Jens Dubois. Een vaste waarde dus in ons team!Wie ook bijtekende gisteren was onze numemr 10, Melvin Neves dit jaar op koers om assistenkoning te worden binnen ons team zet ook zijn krabbel voor een intussen 3de seizoen bij de Blauwe Uilen. In de zomer van 2022 kwam Melvin over van 5de klasser Tourcoing na een jeugdopleiding bij Lille OSC en Excel Mouscron. Doorbreken in 1ste klasse kon hij echter niet, hij koos voor een avontuur in de Spaanse 2de klasse en kwam daarna terug naar Frankrijk. Melvin wil absoluut samen met Aalbeke Sport proeven van een reeks hoger. Hopelijk lukt dat deze keer ook!Last but not least, Aymeric Cottenceau (36) doet er ook nog een seizoen bij. Momenteel gekwetst begon de spits fraai aan het seizoen met 4 doelpunten in zijn eerste wedstrijden voor de Blauwe Uilen. Nadien gooide een eerste blessure roet in het eten en momenteel staat Aymeric ook langs de kant. Hopelijk kunnen we van zijn tor instinct genieten in de terugronde!


Onze club probeert voor de donderdag alle spelers gezien te hebben als dit in beide agenda's passen. Het behouden van de kern is prioriteit uiteraard en deze wat aanscherpen met kwaliteit is ook een doel om volgend jaar opnieuw competitief te zijn en gelijk welke reeks. Nu even een winterbreak voor ons eerste elftal. Onze 4de provincialer moet echter wel aan de bak komende zaterdag om 14u30 ontvangt het KSV Pittem B!449 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven
bottom of page