top of page
  • Foto van schrijverGaël van Aalbeke Sport

Aalbeke last alle jeugdwedstrijden af voor de komende 2 weken

27-10-2020

Geschreven door Gaël Agneray


Naar aanleiding van de oplopende cijfers omtrent het Coronavirus heeft Aalbeke Sport beslist om geen wedstrijden meer te organiseren in ons Garenwinderstadion. Dit om zowel spelers, ouders als andere clubs te beschermen van een verdere verspreiding.


KFCA zal indien Voetbal Vlaanderen geen verdere beslissingen neemt deze beslissing herzien na het weekend van 7-8/11. Indien de cijfers opnieuw dalen en er meer garantie is op het beschermen van onze leden dan kunnen de wedstrijden opnieuw plaatsvinden.


Trainingen worden wel nog aangehouden, de regels blijven hetzelfde, de kantine & kleedkamers zijn gesloten. Er mag 1 ouder aan de zijlijn staan met mondmasker.


Bedankt voor jullie begrip, het is als club zeker ook niet eenvoudig om beslissingen te nemen maar wij nemen onze verantwoordelijkheid op om enerzijds de aantal besmettingen te beperken maar ook de gezondheid van onze leden niet in gevaar te brengen.


Samen sterker gaan we hier door!

94 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page