top of page
 • Foto van schrijverGaël van Aalbeke Sport

Geslaagde 1ste Business Club & Breaking News!

22-11-2022

Geschreven door Gael Agneray


Afgelopen vrijdag kwamen 33 sponsors, partners & bestuursleden samen van KFC Aalbeke Sport voor de 1ste Business club van het jaar. Deze business club werd georganiseerd in 't Beenhouwerrijtje & Restaurant St. Cornil in Aalbeke. De bedoeling is om ook andere Horeca zaken die sponsor zijn van de club te introduceren aan andere partners & sponsors. Wij achten met de club dat het belangrijk is om op informele wijze elkaar te leren kennen en ook om te gaan met personen actief binnen te voetbalclub.

Tijdens de Business Club van 17 november werden volgende punten behandeld:

 • Tussentijdse Evaluatie van het seizoen 2022-2023

 • Ons nieuw project 2030 werd uit de doeken gedaan, een nieuwe lange termijn visie

 • Cijfers: Leden, Social Media, Website, Aantal sponsors (wie is er nieuw)

 • Sportief Organigram naar 2023-2024 toe

 • Transferbeleid

 • Budget

 • Voorzitterschap

 • Pijnpunten binnen de club

 • Evenementen in 2022 & begin 2023

 • Lancering van de Blauwe Uilen FC Aalbeke in 4 provinciale

Met als aanwezige bestuursleden Ignace Delbeke (ondervoozitter), Gael Agneray (General Manager), Steve Dewitte (Commercieel Manager) & Alexander Delaere (Event Manager, Bestuur & Jeugdbestuur) konden alle sponsors en partners terecht bij hen voor allerlei vragen. Gael Agneray stelde met een presentatie de ambities voor van de club met het project 2030. Een lange termijn visie die de club hoog in het vaandel wilt dragen en bereiken.


Lancering in 4de Provinciale

De kogel is door de kerk. Na enkele jaren evalueren rondom de club en door de hoge groei van onze club hebben we beslist een 2de ploeg op te starten in 4de provinciale. Deze zal geleid worden door Jonas Houthaeve huidige trainer van de bijzondere reserven. Daarnaast gaan we dus ook op zoek naar een nieuwe reserven trainer en willen we zo de huidige U17 de kans geven om zich verder te ontwikkelen op volwassen niveau.

De voorlopige naam luidt Blauwe Uilen Aalbeke FC, dit om te refereren naar het feit dat de ploeg losstaat van de 1ste ploeg en we dus jongeren opleiden om hier minuten te maken vooraleer ze geïntroduceerd worden aan het 1ste elftal actief in 2de of 3de provinciale afhankelijk van dit seizoen. De uitrusting zal er ook anders uitzien en volledig wit worden, dit om ook het comfort aan te bieden om te kunnen switchen indien mogelijk met de gekende blauwe uitrusting.


Voor deze 4de provincialer behouden we een 10-tal spelers van de reserven met aanvulling van transfers & uiteraard eigen jeugd met de U17 die doorstromen naar zowel de 4de provincialer als de reserven en eventueel ook de 1ste ploeg.


Wil je als huidige sponsor of nieuwe sponsor deel uitmaken van dit nieuw hoofdstuk en het boegbeeld worden van onze eigen jeugd dan kan je contact opnemen met Steve Dewitte & Gael Agneray voor meer informatie rond de prijszetting en visibiliteit die gepaard gaat met deze uitrusting & binnen de 056 Arena. Mailen kan hiervoor naar kfcaalbekesport@gmail.com


Tussentijdse Evaluatie

 • Record aantal leden met +185 spelers

 • Record aantal partners (60)

 • Record aantal toeschouwers met uitschieters vs Moorsele B (Leo Club Mouscron #goeddoel) & KFC Marke 350+ (Footlunch)

 • Doelstelling Top 5 (momenteel behaald) > Momenteel 1ste

 • Reserven Bijzondere reeks draaien mee

 • U17 3de

 • U15 4de


Project 2030

 • +185 spelers > groeien naar 220 (jeugd) spelers

 • Partners/Netwerk naar +75 brengen

 • Grote wedstrijd, minstens 5 per seizoen met +250 toeschouwers

 • Social Media verder opvolgen

 • Stabiele 2de provincialer

 • Stabiele 4de provincialer met eigen jeugd

 • G-voetbal & vrouwenvoetbal aanbieden in samenwerking met nieuwe partner

 • Netwerkclub van KV Kortrijk voor talentvolle jeugd

 • Jeugdlabels halen met gediplomeerde, ervaren trainers

 • Raad van Bestuur met 5 leden die mede-beslissen over toekomst van de club

 • Administratieve structuur

  • Financieel (Facturatie, boekhouding & Uitbetalingen)

  • Operationeel (Kantine,bestellingen, personeel/vrijwilligers, teamswear)

  • Commercieel (Sponsoring & Events)

  • Communicatie (Website, pers, Social Media)

  • Sportief (Keuzes, transfers, onderhandeling)

  • Algemeen management

  • Voorzitterschap (& Vice-voozitterschap)

Social Media


Wat social media betreft proberen wij een juiste analyse te maken van onze concurrenten op dat vlak met cijfers die enkel voetbalclubs uit de regio Groot Kortrijk betreffen. Hier zien we vooral dat Heule gezien hun veel grotere inwonersaantal (X 6) beter doet. Bij alle andere kanalen doet onze club veel beter. Dit betekent ook voor partners & sponsors de grootste visibiliteit via online kanalen inclusief onze website www.aalbekesport.com die +1000 hits draait per week.


Transferbeleid


Enkel en alleen doelgerichte transfers voor de 1ste ploeg met het halen van een 2de keeper, een centrale verdediger, ervaren spits en eventuele vertrekkers opvangen. Dit met een uitgebalanceerd budget zonder overschrijden. Daarbovenop ook ons nieuw project alimenteren, meer info volgt.


Evenementen


Contact
355 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page