top of page
  • Foto van schrijverGaël van Aalbeke Sport

Richting de start van de competitie!

31-08-2020

Geschreven door Gaël Agneray


Zaterdagavond werd het tegen 2de provincialer RDS Dottignies 2-2 na doelpunten van Carlier & Dekens. Eerder vorige week werd gewonnen in Dikkebus (1-3) & in Stasegem (0-3) na een zuivere hattrick van Bogaert en in Dikkebus konden we doelpunten noteren van Vinquier, Loosvelt & de herstelde Kjell Braem na 6 maanden blessureleed aan de kruisbanden. Zo gaan we soepel door onze voorbereiding met als laatste week de grote eindspurt. De plaatsen worden duur en zo gaan onze Blauwe Uilen nog deze week richting RC Lauwe, Zwevegem Sport, Studax KVK & VK Avelgem om uit te maken wie de groep van 15 spelers zal worden in de eerste confrontatie tegen KdNS Heule op een splinternieuw kunstgrasveld.


Noteer dus deze week de volgende data in jullie agenda:

Dinsdag 1-09 Beloften RC Lauwe - KFCA om 19u30

Donderdag 3-09 Zwevegem Sport - KFCA om 19u30

Zondag 6-09 Studax KVK - KFCA om 11u00

Zondag 6-09 VK Avelgem - KFCA om 15u00


Daarnaast hebben we het genoegen om jullie onze ploegfoto voor te stellen. Deze we die gebruiken is samen met onze sponsor ABC Carnaval deze keer! Alle sponsors werden ook uitgenodigd om op de foto te komen met onze spelers & staf. Zie hier 1 van de resultaten!Het Guldensporenstadion werd voor één keer gebruikt door Aalbeke Sport. Dankzij onze nauwe samenwerking met de Kerels hebben we de kans gekregen om in een 1ste klasse stadion onze ploegfoto te kunnen maken. Daarnaast hielden we ook een aangename receptie om de sponsors nogmaals te bedanken voor hun inspanningen!


Zie ook een aantal sfeerbeelden:
160 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Commentaires


bottom of page