top of page
  • Foto van schrijverGaël van Aalbeke Sport

Vacature trainer U12 & U17 | Oproep voor spelers van U21!

08-02-2021

Geschreven door Gaël Agneray


Door de stijgende groei van onze jeugdploegen zijn we op zoek naar 2 trainers om onze jeugdopleiding te verstevigen. Een diploma is geen vereiste maar wel een pluspunt. Daarnaast is tweetaligheid ook een pluspunt.


Als trainer van de U17 ben je ook verantwoordelijk voor de doorgroei van bepaalde jeugdspelers naar de reserven en eerste ploeg toe.


Ben je geïnteresseerd in een van deze vacatures? Neem dan contact op via kfcaalbekesport@gmail.com of bel naar het nummer 0470/683702


Daarnaast is Aalbeke Sport fors aan het inzetten in zijn jeugdopleiding, in dat kader introduceren wij een nieuwe U21 ploeg die de toekomst van de club kan betekenen naar volgende seizoenen toe richting de A-kern.


Wil je hier deel van uitmaken dan kan je contact opnemen met ons via alle Social Media platformen of opnieuw via mail naar kfcaalbekesport@gmail.com of bellen naar het nummer 0470/683702 (TVJO Anthony Byttebier)


186 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page